What our Clients say

image
Great quality, amazing service and arrived quickly!

--Joyce--

image
Bardzo się cieszę z waszej produkcji. Mamy ubranka z wełny merynosowej od innej firmy. Cena była niższa, ale po otwarciu pakunku od razu poczuliśmy różnicę. Ubranka były znacznie cieńsze, nie takie miękkie i urocze. Wasze produkty są naprawdę bardzo wysokiej jakości.

--Stefania--

image
I was amazed by the warmth and comfort of Merino wool collection. Would definitely buy it again.

--Monika--

image
Myślę, że ubrania z wełny merynosowej są prawdopodobnie najbardziej uniwersalnym wyborem dla każdego, a garderoby swoich dzieci nie wyobrażam już sobie bez tych ubrań. Są niezastąpione jesienią, zimą czy wiosną, w domu, na placu zabaw na dworze lub do snu. Szczególnie lubię ubrania od Green Rose. Nasze maluchy noszą je już kolejny sezon i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, wyboru modeli i kolorów. Uważam, że w garderobie każdego dziecka powinno się znaleźć co najmniej kilka zestawów wełnianych ubrań od Green Rose, które uwielbiamy i z dużą przyjemnością polecamy innym.

--Zofia--

image
Bardzo przytulne, przyjemne, miękkie i jakościowe ubrania dla całej rodziny. Szeroki wybór kolorów i rozmiarów. Ci, którzy wyobrażali sobie, że wełna „gryzie” i nie przyjaźnili się z wełnianymi ubraniami, pokochają je. Polecam.

--Victoria--

image
Dziękujemy za wysoką jakość i świetne produkty.

--Teresa--

Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)